ShowBiz

Marina Vjollca shpenzon afro 1 mijë euro për një fustan

Marina Vjollca shpenzon shumë për veshjet e saj.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është një prej emrave të njohur e cila shpenzon shumë për pamjen e saj të jashtme, shkruan lajmi.net.

Nuk duhet habitur pasi njësoj vepron edhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi.

Së fundmi është publikuar çmimi i një fustani të Marinës dhe thuhet se kap shifrën e 975 eurove.

Geti dhe Marina edhe pushimet i bëjnë në vende të shtrenjta.

Ndër të tjera Marina duket se është mërzitur me gjendjen e pandemisë pasi para disa ditësh është kthyer në kohë dhe ka kujtuar një nga pushimet luksoze me Getin.

the authorGazetaKNN