ShowBiz

Marrin fund spekulimet, modelja seksi shfaqet e mbështetur në krahët e Feros

Këto ditë në media kemi hasur ta shohim shpesh emrin e reperit Fero.
Reperi Fero së fundmi u bë kryelajm në media por jo për ndonjë sukses që ka arritur me projekte muzikore, shkruan lajmi.net

Kësaj here po flitet për raportin e tij me femrat, saktësisht afërsia e madhe me modelen seksi Arbenita Ismajli.

Disa komente mes dyshes nëpër fotografi ngjallën fillimisht dyshime për një lidhje të mundshme të cilat u shtuan më pas kur të dy publikuan foto nga vendi i njëjtë.

E tani një tjetër imazh i publikuar në mediat tona u ka dhënë fund spekulimeve dhe Arbenita shihet e mbështetur në krahët e Feros./Lajmi.net/