ShowBiz

Martohet Afërdita Dreshaj, publikohen pamjet nga dasma madhështore në SHBA

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj dje i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me hokeistin çek, Jakub Kindl.
Dasma e tyre u organizua në Miami dhe ishte krejtësisht përrallore.

Nga fotot dhe videot e postuara nga miqtë e Afërditës duket se të gjithë janë kënaqur dhe do ta kujtojnë gjatë këtë ditë.

the authorE B