AktualeShowBiz

”Martohet” Dafina Zeqiri?

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri është përballur me një ngjarje mjaft interesante.

Ajo ka marrë një propozim për martesë nga një vajzë teksa ishte duke performuar në skenë.

Ajo këtë moment e ka publikuar në Instagramin e saj.

”Tashmë jemi zyrtarisht të martuara”, ishte mbishkrimi i saj në video.