Sport

Maurinho: Jam i lumtur me atë që bëmë në fushë

Trajneri i Manchester United Jose Mourinho thotë se është i kënaqur me skuadrën e tij.

“Jam shumë i lumtur, rezultati nuk është padyshim gjëja më e rëndësishme, por ajo mbetet prapë më e rëndësishme. Jam i kënaqur me gjërat që i kemi provuar në stërvitje dhe i bëmë në fushë. Të gjithë patën një performancë pozitive në këtë ndeshje andaj jam shumë i lumtur”, ka thënë Mourinho pas ndeshjes për “MUTV”.

Portugezi debutoi me fitore në ndeshjen e parë miqësore ndaj Ëigan Athletic me rezultat 2 me 0./KP