Sport

Mavraj uron Bajramin, por fotografia e publikuar i sjell telashe (Foto)

Mërgim Mavraj është duke u kritikuar në Facebook.
Mërgim Mavraj kishte zgjedhur një thënie të Gjergj Fishtës dhe një flamur kombëtar për të uruar Firtër Bajramin, por kjo nuk është pritur mirë nga tifozët e tij.

Ata janë ndier të fyer që po ua uron festën me yll të jahudive, shqiponjë të tradhtarit që ka prerë besimtar dhe me thënie të një qafiri.

Në fotot më poshtë keni disa nga komentet kundër Mavrajt.

mavraj1

mavraj2