ShowBiz

MC.Kresha e mësoi këtë gjuhë përmes TV-së por ja kush nuk po i beson

E ka mësuar gjuhën gjermane vetëm duke shikuar gjermanisht.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet reperi MC.Kresha përmes një fotografi të hedhur në rrjetin social ‘Instagram’, shkruan lajmi.net

Kresha kishte pozuar para bustit të Goethe dhe ia ka lënë një shkrim interesant.

“me mjeshtrin e gjuhës gjermane… spo m’beson që e kom msu gjermançen veç pi’ TV’s #Goethe”, janë fjalët e Kreshës./Lajmi.net/