ShowBiz

McGregor në krahë me një striptiste, ajo duket si Rita Ora

Rita Ora u përball me reagime të mëdha javën që lam pas, kjo pasi që ajo ndau disa fotografi shumë afër boksierit të njohur, Conor McGregor.

Ajo u ‘gozhdua’ nga fansat se ajo po prekte një familje, pasi që Conor është në një lidhje nëntë vjeçare dhe ka fëmijë, shkruan dailymail, transmeton arbresh.info.

Fotografitë u cilësuan për mos respekt ndaj familjes, po sot pas kritikave ndaj këngëtares, u publikua një video ku shihet Conor duke shijuar një natë të egër me një striptiste në Las Vegas.

E menjëherë në rrjetet sociale filluan komentet se ka ngjashmëri të madhe në mes të Ritës dhe striptistës, kjo për arsye se që të dyja kishin të veshura bikini me ngjyrë të zezë të përzier me ngjyrë./arbresh.info/