ShowBiz

Më 1 tetor Capital T publikon pjesën e dytë të albumit “Skulpturë”

Capital T do ta publikoj së shpejti pjesën e dytë të albumit “Skulpturë”.

Reperi i popullarizuar shqiptar, Capital T, ka dhënë detaje të reja në lidhje me albumin “Skulpturë”, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram ku ka treguar se pjesa e dytë e këtij albumi publikohet më 1 tetor.

“Edhe 1 javë, në të gjitha platformat digjitale. Skulpturë”, ka shkruar ai.

Reagimet ndërkohë nuk munguan nga fansat, të cilët mezi po presin për këngët dhe bashkëpunimet e reja të Capitalit.

the authorGazetaKNN