ShowBiz

Megan Fox shfaqet shumë seksi me të brendshme (Foto)

Ajo arriti kulmin e famës së saj në filmin e njohur ‘Transformers’.

Dhe Megan Fox dëshmoi edhe njëherë se fama e saj nuk është zhdukur, përderisa pozoi duke u dukur seksi me të brendshme për fushatën e Frederick të Hollywood.

Aktorja 31 vjeçare, që lindi fëmijën e tretë në gushtin e kaluar, u shfaq shumë seksi në korse vjollcë, transmeton Gazeta Express.

Shikoni fotot:

the authorE B