ShowBiz

Memli Krasniqi befason menaxherin e Babastars me shampanjë (Foto)

Duket se ministri Memli Krasniqi ka respekt të veçantë për shoqërinë e tij.

Ai ka befasuar një nga miqt e mirë të tij, menaxherin e Babastars, Dekorim Sahitin. Ministri i Bujqësisë është përkujdesur që me një shamapnjë Louis Roederer të befasojë një nga pronarët e Zone Club.

“O tu rrit nera daja minister Memli”, ka shkruar Dekori në rrejtin social Instagram.

Memli Krasniqi shpesh gjenë kohën në mesin e angazhimeve që të takoj miqt e tij të mirë dhe kështu edhe t’i befasojë. /Telegrafi/

the authorE B