ShowBiz

Mendoni se Andrra Destani është e bukur? Shikojeni nënën e saj (Foto)

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani është padyshim një nga bukuroshet e showbizit shqiptar.
Por jo vetëm ajo është e bukur në familjen e tyre.

Më herët është komentuar edhe Arlinda motra e saj si një vajzë mjaft simpatike me tipare të afërta me të motrës.

Megjithatë mjaft e bukur dhe në formë na shfaqet edhe mamaja e motrave Destani.

Ka qenë pikërisht Arlinda që ka publikuar një foto së bashku me nënën e saj, ku të dyja duken më në formë.