ShowBiz

Menduat se Rihanna ndalet, shikoni si duket këtë herë (Foto)

Diva e muzikës, Rihanna së fundi po tregohet shumë aktivë në rrjetet sociale.

Ajo sot ka postuar një fotografi në të cilën duket e mrekullueshme, veshur më një fund të shkurtër dhe gjaket ajo dukej e mahnitshme.

Shikoni Rihannen./Indeksonline/

the authorE B