Tech

Mësohet data e prezantimit të Samsung Galaxy Note 8

Samsung raportohet se do të lansojë pajisjen Galaxy Note 8 më 23 gusht.

Sipas raportimeve në Kore të Jugut, fableti do të prezantohet në New York.

Kompania planifikon që të lansojë telefonin në muajin gusht, që të nisë shitjet para daljes në treg të iPhone 8.

Galxy Note 8 pritet të ketë ekran 6.3-inç dhe laps digjital e kamerë të dyfishtë.

the authorE B