Sport

Messi e bllokon transferimin e Griezmannit në Barcelonë, e dëshiron Dybalan

Messi e dëshiron Dybalan para Griezmannit.
“Don Balon” është duke raportuar se Lionel Messi e ka bllokuar transferimin e mundshëm të Antoine Griezmann në Barcelonë dhe ka propozuar si alternativ Paulo Dybala, transmeton Gazeta Express.

Messi nuk mendon se cilësitë e Griezmann janë të duhurat për katalunasit. 30 vjeçari më parë dëshiron që Barça ta trasnferojë Dybalan, që është i dëshpëruar për t’u larguar nga Juventusi. /Gazeta Express/

the authorE B