Sport

Milan vendos për të ardhmen e Susos

Suso piritet të vazhdoj kontratën me Milanin.

Mesfushori ofenziv i Milanit, Suso, pritet që karrierën ta vazhdoj në ‘San Siro’, shkruan Express.

Sipas Sky Sport, Rossonerët pritet që t’ia vazhdojnë kontratën ish anëtarit të Liverpoolit dhe Genoas.

Thuhet se menaxheri i lojtarit, Alessandro Lucci tashmë ka nisur bisedimet me drejtuesit e Milanit.

Suso , i cili ka kontratë aktuale me Milanin deri në vitin 2019, me marrëveshje e re pritet të përfitoj 2.5 milionë euro në sezon. /Express/

the authorE B