ShowBiz

Milot Llalloshi bëhet baba për herë të dytë

Artisti i njohur, Milot Llalloshi u bë baba për herë të dytë.
Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij, Erxhina u bënë prindër për herë të dytë të një vajze, shkruan lajmi.net.

“Mire se erdhe qika jem, Roma Llalloshi 🙏 26.02.2019”, shkruan Miloti në Instagram.

Përndryshe, Miloti dhe Erxhina janë të martuar prej vitesh të cilët kanë edhe një djalë të quajtur, Priam. /Lajmi.net/