ShowBiz

Milot me projekt të ri, sërish pa Gencin (Foto)

Duket se grupi Etnon definitivsht kanë vendosur që tani e tutje të funksionojnë ndaras.
Pas disa projekteve të Gencit pa Milotin dhe jo më në emër të grupit Etnon, edhe Miloti ka vendosur të vijë vetëm.

Sot rreth orës 14:00 reperi do të publikoj këngën e tij të re të realizuar me videoklip.

Express Rozë ka siguruar pamje nga xhirimet e videoklipit të kësaj kënge që titullin e mban “Fajin ma la”.

Ndryshe Miloti ka pak kohë që në jetën privata ka përjetuar një gëzim të madh duke u bërë baba për herë të dytë./GazetaExpress/

the authorE B