Aktuale

Ministri Shala pret Armand Dukën

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Kujtim Shala sot organizon një pritje për kryetarin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Dukën.

Siç njofton Ministria e Kulturës, me këtë rast do t’i jepet mirënjohje për kontributin e dhënë për futbollin shqiptar dhe për ndërkombëtarizimin e futbollit të Kosovës, transmeton KosovaPress.

the authorSamir Dalipi