ShowBiz

Miriam Cani, fotografon një person shumë të veçant për të (Foto)

Miriam Cani ka kohë që nuk ka dal me projekte të reja por për publikun e saj ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi shumë të lezetëshme të vajzës së saj, Amelias.

Miriami dhe Alban Skenderaj duken si prindërit më të lumtur sa herë që ndajnë me adhuruesit e tyre fotografitë e Amelias së vogël./Indeksonline/

blob_1506326051-3944540-

the authorE B