ShowBiz

Miriam Cani lë pa fjalë, publikon foto ‘siç e ka bërë nëna’ (Foto)

Miriam Cani pas një periudhë të gjatë shkëputje nga skena ka vendosur të rrikthehet

Ajo do të jetë pjesë e jurisë në ‘The Voice Kids’ . Këtë mëngjes ajo është zgjuar më e bukur se kurrë më parë.

Shkëlqimi i Miriamit nuk fshihet pas make-up. Këtë e tregon dhe postimi i saj më i fundit.

‘Drita gjithmonë e gjen rrugën drejt teje’-shkruan ajo krah fotos pa pike make-up.