ShowBiz

Miriam Cani poston foton e ëmbël me djalin, i kushton fjalë zemre atij

Miriami ndau një imazh të ëmbël me Duam.

Miriam Cani si rrallëherë publikoi një foto të vogëlushit Duam, i cili dje mbushi gjashtë muaj jetë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja postoi foto duke e përqafuar dhe i dhuruar puthje atij, ndërsa nuk i kurseu edhe fjalët që secila nënë i mendon për fëmijët.

“Të dua pafund. Luftëtari im i vogël”, ka shkruar Miriam sipër fotos me djalin.

Për ndryshe, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë prindër edhe të një vajze më të madhe, të cilën e kanë pagëzuar Ameli.

the authorGazetaKNN