Foto e ditës

‘Mirmëngjes’ nga shtrati i Arminës

Ajo njihet nga të gjithë si një fashion bloggere dhe në sajë të mënyrës së veçantë të të veshurit ndikon tek shumë vajza.

Ish-Missi, Armina Mevlani, shpesh nxjerr në pah hiret e saj duke postuar ditë pas dite foto seksi. Këtë herë në Instagram, Armina ka postuar foto mjaft provokuese nga shtrati e jo vetëm. Veshur vetëm me këmishë nate, ajo i thotë të gjithëve ‘Mirmëngjes’.