ShowBiz

Modelet e famshme abuzojnë me ushqim! Pozojnë të zhveshura mbi tavolinën e bukës (Foto)

Që nga shpërthimi në skenën e modelimit, ajo ka ecur në pista të njohura botës për një numër të madh të dizajnuesve të lartë dhe u paraqit në dy herë në shfaqjen e modës Victoria Victoria, shkruan Indeksonline.

Por Bella Hadid me të vërtetë ka ngjallur “nxehtësi” me xhirim të ri së bashku me Angel Taylor modelen tjetër të Victoria’s Secret.

Të zhveshura mbi tavolinën e mbushur me ushqime, ato kanë pozuar, për krahë njëra-tjetrës, për çka edhe janë në top ballinën e mediave rozë! Por abuzimi me ushqimin nga ana e tyre, ka marr edhe kritika të shumta nga ndjekësit në rrjete sociale./Indeksonline/

the authorSamir Dalipi