ShowBiz

Modelja e njohur konfirmon shtatzëninë (Foto)

Miranda Kerr është modelja e njohur e cila sot ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë së saj të parë.

Ajo ka vite që është në lidhje me Evan Spiegel dhe tashmë po presin fëmijën e tyre të parë, transmeton Indeksonline.

Image result for miranda kerr

“Miranda, Evan dhe djali i Mirandës janë duke pritur me padurim ardhjen e pjesëtarit më të vogël të familjes” ka thënë një burim i People.

Çifti janë fejuar në muajin korrik të vitit 2016 kurse janë martuar në Maj të këtij viti në një ceremoni shumë private, ku gjithçka që u duk nga dasma ishin fotografitë e postuara nga vet modelja./Indeksonline/

the authorE B