ShowBiz

Modelja e njohur në përkrahje të futbollistëve shqiptarë, shikoni çfarë bën

Është duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Zvicrës dhe Kosta Rikës në Kampionat Botëror.
Në përkrahje të Zvicrës padyshim se janë të gjithë shqiptarët, pasi luajnë katër lojtarë shqiptarë, shkruan lajmi net.

Suksesit të kësaj skuadre, i është gëzuar edhe modelja shqiptare që jeton në SHBA, Emina Cunmulaj.

Përmes postimeve të publikuara në Instagram, ajo bën të ditur se është duke e përcjell lojën, posaqërisht futbollistët shqiptarë.

“Blerim Xhemajli, Shaqir Xherdani, Granit Xhaka, futja shqipe”, ka shkruar ajo.

Futbollisti shqiptar, Berim Xhemaili ka shënuar gol për Zvicrën në minutën e 31-të. /Lajmi.net/