Kuriozitete

Momenti dramatik kur vetëtima e godet pemën dhe e rrëzon mbi shtëpi (Video)

Një grup miqsh, të cilët po e xhironin ndodhinë e një stuhie në Kanada, për pak sa nuk janë pjekur të gjallë kur vetëtima e madhe godet pak metra larg tyre.

Këto pamje të jashtëzakonshme shfaqin momentin kur vetëtima e godet dy herë një pemë të madhe, e cila rrëzohet mbi një shtëpi pushimi në liqenin e njohur “Bryson” në rajonin Pontiac, në Kanada, transmeton Express.

Mrekullisht, pema nuk i ka goditur kameramanin dhe shokët e tij, të cilët ishin pak metra larg saj.

Nuk dihet nëse ka pasur të lënduar. /Express/