ShowBiz

Morena gjen buqeta lulesh në veturën e saj, kush ia ka dhuruar? (Foto)

Morena Taraku gjithnjë thotë se është ‘single’.

Por, modelja dhe këngëtarja seksi ka dhënë aludime se ajo mund të jetë në një romancë me një foto të cilën e ka publikuar në Instagram.

Ajo ka publikuar se në veturën e saj Porsche Panamera në bagazh ka gjetur tri buqeta lulesh të bukura, shkruan Telegrafi.

Bukuroshja nuk ka shkruar asgjë në këtë foto, duke lënë të hapur gjithçka.

Në fakt, nuk dihet as kush ia ka dërguar këto lule Morenës.

Së fundmi Morena është parë në shoqëri të Cozman, por nuk dihet nëse relacioni i tyre ka shkuar aq larg sa që t’a befasojë me lule. /Telegrafi/

the authorSamir Dalipi