ShowBiz

Morena heq bikinit në pjesën e sipërme, videon e publikon në rrjet

Morena Taraku është shfaqur tejet joshëse.

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka provokuar keq në videon e fundit të publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo, shihet e shtrirë në pishinë derisa po merr rreze dielli, e ajo çfarë vihet re është se i ka hequr bikinit në pjesën e sipërme.

Këngëtarja duket tejet seksi e shtrirë, ndërsa në plan të parë i ka vendosur vithet./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli