ShowBiz

Morena publikon pamje të reja nga xhirimet e klipit, e quan veten ‘vajzë e keqe’

Morena është shfaqur provokuese në Instagram.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, po vjen së shpejti në bashkëpunim me reperin Stresi, shkruan lajmi.net.

Ata tashmë i kanë nisur xhirimet e klipit dhe duket se gjithçka po vjen drejt fundit. Kënga do të publikohet së shpejti e dyshja po sjellin pamje gjatë xhirimeve.

Këgnëtarja është shfaqur provokuese në imazhin e fundit ku edhe e ka quajtur veten ‘vajzë e keqe’.

Fustani transparent i ka zbuluar pothuajse gjithçka./Lajmi.net/

View this post on Instagram

BAD GIRL 💎

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on