ShowBiz

Morena shijon shalqirin, por vëmendjen e rrëmben tatuazhi në gjoksin i saj (Foto)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena taraku është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, gjersa nuk mungojnë edhe fotografitë provokuese.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në InstaStory, ku shfaqet bashkë me mikeshën e saj, teksa shijojnë disa copëza shalqiri.

Përkundër asaj që po bëjnë, vëmendje të madhe në këtë video rrëmben gjoksi i modeles Taraku, i cili duket mjaft atraktiv, dhe sidomos tatuazhi i saj.

Ajo ka kohë që ka realizuar këtë tatuazh në trupin e saj, ndërsa nuk heziton që të ekspozojë asnjëherë në rrjetet sociale. /Telegrafi/

the authorE B