ShowBiz

Morena Taraku ua ngre temperaturat me këtë foto

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku shquhet për format e saj fizike.
Ajo nuk nguron asnjëherë që të ekspozohet në paraqitjet e saj, qoftë televizive, apo përmes fotografive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft ‘të nxehtë’ në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku është shfaqur tejet seksi.

Rikujtojmë se kështu është dukur këngëtarja në videoklipin e saj të fundit ‘Shlif’.

Për më shumë shikoni fotografinë. /GazetaExpress/.

the authorE B