ShowBiz

Morena thyen rregullat përsëri, ngre këmbët gjatë vozitjes (FOTO)

Morena Taraku konsiderohet të jetë ndër femrat më seksi shqiptare, shkruan Gazeta Blic.Ajo tashmë shquhet për stilin unik që ka, e cila pretendon të përcjellë tek të tjerët, madje ajo njihet edhe për jetën luksoze dhe markat e shtrenjta që posedon.Kohëve të fundit këngëtarja 24 vjeçare nuk është duke u ndalur, e cila po vazhdon të thyej rregullat e komunikacionit ku gjatë vozitjes ngre këmbët lartë, gjest jo shumë i mirë nga ana e këngëtares.

Kujtojmë që Morena është e përfshirë në fusha të ndryshme si modele, ‘Miss Universe’, e së fundmi edhe këngëtare e cila ka publikuar disa këngë.Të fundit të cilën e ka lansuar është ‘Shlif’ me mbi një milion klikime./GazetaBlic.