ShowBiz

“Mos u shqetëso, bëhu i lumtur “, Dafina publikon foto të reja nga klipi “Aman”

Dafina ka publikuar foto të shkëputura nga klipi “Aman”.

Derisa po e shijon suksesin e bashkëpunimit me Ledrin dhe Lumin, Dafina ka shkëputur edhe disa foto të reja nga klipi, shkruan lajmi.net.

“Mos u shqetëso, bëhu i lumtur”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit në Instagram.

“Aman” është shndërruar në hit, ndërsa videoklipi deri më tani numëron mbi pesë milionë shikime në YouTube.

the authorGazetaKNN