Rajon & Botë

Motra e Emiliano Salas do ua prekë zemrat me këtë postim

Po vazhdojnë kërkimet për trupin e Emiliano Salas.
Edhe pse u gjet aeroplani dhe një trup nën rrënoja, ende nuk është bërë e ditur nëse është trupi i Emilano Salas.

Motra e lojtarit argjentinas ka bërë një postim tejet prekës në rrjetet sociale, duke bërë me dije se ai i mungon edhe qenushit të tij, përcjell lajmi.net.

“Edhe Nala është duke të pritur”, ka shkruar motra e Emiliano Salas.

Mësohet se arsyeja kryesore se përse lojtarin argjentinasi kishte fluturuar për në Francës, është pikërisht qenushi i tij, por që përfundoi me tragjedi. /Lajmi.net/