ShowBiz

Motrat Kardashian të frikshme pa grim

Nuk jemi mësuar t’i shohim kështu motrat e famshme Kardashian!

Kësaj radhe Kim e Kourtney kanë vendosur që të dalin në fotografi pa make-up me një maskë në fytyrë e në të vërtetë nuk duken aq bukur.

Fytyrat e tyre duken të deformuara dhe lëkura tejet e dëmtuar, aspak nuk ngjajnë në fotografitë që jemi mësuar t’i shohim tejet të bukura dhe të kuruara deri në detaje.

Vetëm dje motrat kanë postuar disa fotografi ku shihen bombastike në veshje që i shfaqnin trupin dhe me grim e dukje të kuruar deri në detaje.

Famija këto ditë po kalon kohë shumë dramatike, pasi shoqja më eë ngushtë e Kylie ëhstë zbuluar se ka tradhtuar me të dashurin dhe babain e vajzës së motrës së tyre, Khloe./Gazeta Express

the authorBurbuqe Metolli