ShowBiz

Motrat Mustafa në zi

Ato sot kanë marrë një lajm të hidhur.

Këngëtarët kanë humur dajën e tyre, i cili ka ndërruar jetë papritmas.

Lajmin për vdekjen e dajës së tyre e kanë bërë publik, Lulja në facebook ku ka shprehur dhimbjën e saj për humbjen e dajës.

“Jet o jet,sot mora lajmin e hidhur per vdekjen e parakohshme te dajes dhe nipit ton Xhavit Durmishi drejtor i shkolles fillore Edit Durham ne Mushtisht. Dhimbja per ty eshte e papershkruar o enxhull, njeri me virtyte te larta, i urt, i menqur. Tezet e tua qe shum i deshte te kujtojn e zdo te harrojn kurr. I perjetshem kujtimi per dajen Xhavit Durmishi”, thuhet në postimin e saj.

the authorE B