ShowBiz

Mozikk e nis ditën në krahët e të dashurës së tij (Foto)

Janë një nga çiftet më të përfolura të estradës sonë. Një herë lidhja e tyre, më pas ndarja e tani së fundmi edhe ribashkimi. Janë këto Mozzik dhe Loredana Zefi, të cilët që nga rikthimi janë bërë të pandashëm, shkruan Indeksonline.

Loredana jeton në Zvicër, por ditëve të fundit është duke qëndruar në Prishtinë tek i dashuri i saj. Në orët e para të mëngjesit madje ajo ka postuar edhe një instastory ku shihet në makinë me reperin./Indeksonline/