ShowBiz

Mozzik: Në Kosovë me diplomë të fakultetit duhet bartur vetëm blloqe dhe kova të llaçit

I pyetur se sa vite shkollim ka, Mozzik u përgjigj duke e përmendur realitetin e hidhur në Kosovë.
Mozzik i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët ishin kureshtar të dinin shumëçka rreth tij, shkruan lajmi.net.

Një prej ndjekësve i shkruan “Deri cilen klass je shku. Ma mir me shkoll a pa shkoll 2 E-2 millon”.

Përgjigja e Mozzik ishte “Ma mire me shkolle normal..po fatkeqsia ma e madhe osht qe n’Kosove me diplom t’fakultetit duhet me bajt blloka e kofe t’mallterit”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Mozzik është “Romeo & Juliet”, në duet me Loredanën. /Lajmi.net/