ShowBiz

Mozzik po vjen me duet, kështu titullohet kënga

Mozzik ka zbuluar titullin e këngës së re.

Mozzik gjatë ditës së djeshme ka paralajmëruar një duet me Dardanin, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në Instagram, reperi ka bërë të ditur se kënga titullohet “Milly Milly”, ndërsa publikohet së shpejti.

“Së shpejti!!!! 💸💸💸 A jeni gati ? @dardan #MillyMilly 🔥🔥🌪🌪🌪🌈🌈🌈 @omely21 📸”, ka shkruar Mozzik.

Për ndryshe, në një prej fotografive, pranë Mozzik dhe Dardanit shfaqet edhe Loredana, e cila mund të këndojë një pjesë të kësaj kënge. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli