ShowBiz

Mozzik prek me fjalët pranë postimit me vajzën

Mozzik i ka shkruar disa fjalë për vajzën e tij Hanën.

Partnerja e reperit Mozzik së fundmi është akuzuar për marrje të parave nga një çift zviceran, shkruan lajmi.net.

Kështu rehatia e tyre në shtëpi ato ditë u prish paksa, pasi emrat e dy rep-artistëve u lakuan shumë në mediat rozë dhe jo vetëm.

Mirëpo si Loredana ashtu edhe Mozzik po mundohen që ta lënë anash atë pjesë për t’u fokusuar tek vajza e tyre Hana.

Mozzik e ka publikuar një foto në Instagram, imazh në të cilin shihet së bashku me Hanën dhe pranë postimit i ka shkruar pak fjalë por prekëse.

“Ta falenderojmë Zotin për çdo buzëqeshje, e mos të ankohemi vetëm për lot!”, ishin fjalët e tij./Lajmi.net/