ShowBiz

Mozzik publikon projektin në gjermanisht, ‘Auf Wiedersehen’

Mozzik ka publikuar projektin e ri.

Reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane.

Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon.

Ky është klipi i këngës më të re të publikuar nga Mozzik. /Lajmi.net/ 

 

the authorGazetaKNN