ShowBiz

Mozzik zbulon disa skena nga klipi i ri ‘Lassmal’

Mozzik gjatë javës së ardhshme publikon këngën e re.

Mozzik gjatë qëndrimit në karantinë ka punuar edhe një projekt të ri muzikor të cilin e ka titulluar ‘Lassmal’, shkruan lajmi.net.

Kënga e re ka një të veçantë, pasi i gjithë klipi është xhiruar vetëm me një ‘shot’ ka bërë të ditur reperi, i cili pak më parë ndau me ndjekësit edhe disa skena nga ky projekt.

Mozzik më 8 maj ka planifikuar ta publikoj këngën e re, dhe pas saj pritet ta lëshoj edhe një album.

the authorGazetaKNN