ShowBiz

Naomi Campbell tundon me transparencë (Foto)

Me një trup që do e admironte çdo vajzë 20- vjeçare, supermodelja Naomi Campbell rrëmbeu gjithë vëmendjen mbi vete gjatë prezantimi të Vogue Arabia, në Katar këtë të martë.

47- vjeçarja parakaloi si një divë e vërtetë në muzeun e artit islamik në Doha, ku e veshur me një fustan transparent, rrëmbeu vëmendjen e fotografëve mbi vete.Naomi ishte zgjedhur si imazh i revistës dhe padiskutim që nuk zhgënjeu. Që të gjithë mbanin radhë për t’u fotografuar me të, përfshirë dhe princeshën Deena Aljuhani Abdulaziz.

Princess Deena Aljuhani Abdulaziz in Zac Posen with Naomi Campbell in Ralph and Russo.