Sport

Napoli ia tregon Realit dhe Barçës çmimin e Fabian Ruiz

Napoli dëshiron 60 milionë euro për Fabian Ruiz

Fabian Ruiz është objektivi i kamotshëm i Real Madruidit dhje Barcelonës, të cilët tashmë e dinë edhe çmimin e futbollistit.

Sipas Mundi Deportivos, Napoli kërkon të paktën 60 milionë euro për 24 vjeçarin, që lidhet fuqishëm me një rikthim të mundshëm në Spanjë.

Si Barça dhe Reali kanë luftuar vazhdimisht për lojtar, do ta bëjnë edhe këtë verë. /Gazeta Express/