ShowBiz

Ndahet Vesa Luma me Big Bastën? Kjo foto është përgjigje për gjithçka

Prej disa kohësh flitet se çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta janë larg nga njëri tjetri, pasi Big Basta është transferuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mediat rozë nuk i kanë kursyer as shkrimet për një krizë në çift, por ditën e sotme ka ardhur reagimi i parë i reperit të njohur.

Ai ka publikuar një fotografi të Vesës dhe djalit, ndërsa vogëlushi i tyre mbush një vjeç e gjysmë.

“Lian 18 muajsh… Shihemi së shpejti dy dashuritë e mia!”, shkruan Bigu në Instagram.

Në këtë mënyrë ai ka konfirmuar se çifti nuk ka asnjë krizë dhe se së shpejti do jenë bashkë.

Lian 18 muajsh… #seeyousoon dy dashurite e mia!

A post shared by HipHop producer, Lyric Writer (@bigbastaofficial) on

the authorE B