Aktuale

Ndalet për kontroll, arrestohet një person në Prishtinë

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi të njëjtit gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotikë e llojit kokainë.

Sipas raportit të policisë, i dyshuar është marrë në intervistim.

E pas konsultimit me prokurorin, i dyshuar është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

the authorE B