Aktuale

Ndërron jetë mjeku i njohur kosovar

Ka ndërruar jetë mjeku i njohur Agim Siqeca, njofton Gazeta Blic.Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë miku i tij Haxhi Avdyli, i cili është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës.Avdyli e ka përshkruar Agim Siqecën si një mik të mirë, dhe njeri me plot energji.

Postimi i plotë i Haxhi Avdylit në Facebook:

the authorE B