ShowBiz

Ndryshon dukje femra më numrin më të madh të ndjekësve në Instagram (Foto)

Selena Gomez i ka befasuar me dukje ndjekësit e saj në Instagram.

Femra me më së shumti “folloë” në këtë rrjet social ka ndërruar modelin e flokëve të saj, duke krijuar tek ne një imazh të përhershëm me flokë të gjatë dhe ngjyrë të zezë por në postimin e fundit të saj shohim një Selena me flokë të shkurtra.

Në komentet e fansave ajo krahasohet me këtë pamje me Kylie Jenner./Indeksonline/

the authorE B