ShowBiz

Në apartamentin milionësh të Jenniferit (Foto)

Apartamenti me vlerë 26.95 milion euro që i përket Jennifer Lopezit është publikuar në media. Kjo shtëpi është blerë nga këngëtarja në vitin 2014 dhe sipas vet asaj u dashurua menjëherë në të, transmeton Indeksonline.

Ky apartament ka katër dhoma gjumi, gjashtë banjo dhe dy dhoma ndenje. Pjesa tjetër e tij përbëhet nga kuzhina, dhoma e medias, dhoma e larjes së rrobave, dhoma e veshjes dhe dhoma e stafit.

Më poshtë keni fotografitë e kësaj “perle” të Jenniferit./Indeksonline/

the authorE B